סיפור לקוח 

פרופיל אירגון:
"עזר מציון" העמותה הגדולה בישראל בתחום התמיכה הרפואית. מאז הקמתה בשנת 1979, מושיטה סיוע ותמיכה רפואיים לחולים ולמשפחותיהם.

  

הצורך​: ​

עזר מציון הפיקה את תכנית "קשר בתנועה" שעיקרה הדרכת בני משפחה המטפלים בזקנים, ההדרכה כללה ביקור בבתי המודרכים, וסרט DVD המדגים את תרגילי ההתעמלות.

מנהלי התכנית חפשו דרך לקיים גם מפגשים מקוונים וכך להגיע ליותר משתתפים, לחסוך הוצאות, וליעל את תהליך כך שכאשר יתבצע ביקור הבית המודרכים כבר יכירו את התרגילים.

מפגשי קשר בתנועה דרשו צורת הפעלה מתקדמת מעבר לשיעור רגיל בכיתה וירטואלית סטנדרטית, בשני נושאים עיקריים:

א) שידור סרטוני הווידאו מוקלטים במהלך השיעור:
שידור מיידי ואחיד לכל המשתתפים, קפיצה קדימה ואחורה בתוך הסרטון, שידור ב"לופ", מעברים ואפקטים על גבי הסרטון, שליטה רציפה בעוצמת אודיו של הסרטון המשודר, עד השתקה מוחלטת, כדי לאפשר למדריך לדבר תוך כדי שידור הסרטון.

​ב) גמישות ממשק חלונות הווידאו שכלל: יכולת של המשתתפים, או המדריך, להגדיל את חלון הווידאו הרצוי לו בקליק אחד על חשבון שאר חלונות הווידאו. יכולת המדריך או עוזר המדריך, לשלוט ולשנות מרחוק את סידור החלונות השונים במסך המשתתפים.

 

הפתרון​:

אנשי מערכות המידע בעזר מציון בחנו מספר אפשרויות כפתרון לאתגרים שעמדו בפניהם, השיקולים שהנחו אותם הם רמת הפונקציונלית הגבוהה של הפתרון לצד הידידותיות הרבה של ממשק המשתמש והיכולת לשדר את סרטוני הלימוד, וגם שבכל בעיה או קושי  יהיו "אמא ואבא" שיוכלו לספק תמיכה ביעילות ובמהירות.

 

מסכם מר בני קלנר מנהל התכנית:​

תוכנית "​קשר בתנועה"​ הופעלה בהצלחה ​על ידי ארגון עזר מציון ואשל ג'וינט ישראל. התכנית נהנית משירותיה המקצועיים של חברת ​Atar3D המלווה, יועצת, ותומכת בנו ביישום כל מרכיבי התכנית.
הטכנולוגיה מרשימה ומאפשרת הוראה מקוונת גם לתכנים ייחודים (פעילות גופנית) שטרם נוסו עד היום. ההוראה המקוונת משולבת  גם בסרטוני הדרכה ובמצגות מובנות. נהנינו גם משרותי הערך המוסף של ​Atar3D שהפיקה עבורנו סרטוני הרצאה, ששולבו בשיעור הווירטואלי החי. ​

 

 

Invalid meeting token